تبلیغات
تا ظهور یار - آرزانتین اسیر ایران

تا ظهور یار
 
ما با ولایت زنده ایم / تازنده ایم, رزمنده ایم

آفرین به یوزپلنگان ایران که ستاره های آرژانتین را تا آخرین دقایق اسیر چنگال خود کردند.

به سختی و به هر زوری  بود بهترین بازیکن جهان در دقیقه 91 از طریق شوت از راه دور توانست دروازه ی سنگربان شایسته ایران علیرضا حقیقی را باز کند.  

این یعنی بازی خوب و همین بازی بود که توقع ایرانی هارا بالا برد تا حتی در دقایقی از بازی منتظر باز شدن دروازه تیم آرژانتین بودیم .

بازی باترکیب چینی خوب کارلوس کی روش آغاز شد و روند مسابقه طوری بود که ابتدا تیم آرژانتین کاملا مسلط بر بازی بود و ایران فقط دفاع می کرد که در  دقایقی کمی هم سردرگم بودیم  ولی کم کم بچه ها خودشان را پیدا کردند و با برنامه ریزی دفاع را ادامه دادند تا نیمه اول به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی ، ایران بازی خیلی بهتری ارائه کرد و با خلق موقعیت های جدی ما را امیدوار به مساوی و حتی برد کرد، در بعضی لحظات آرژانتین کاملا به هم ریخته بود و می توان گفت  از ایران ترسیده بود و لی خوب به هر حال آرژانتین است و دارای بازیکنان با تجربه که بالاخره مسی دروازه ایران را باز کرد.

به نظر من و خیلی از فوتبال دوستان تعویض های آقای کی روش اشتباه بود مخصوصا بیرون آوردن حاج صفی  و شجاعی  البته در بازی با نیجریه هم بد تعویض کرد و در دقیقه نود تازه دست به تعویض زد . به نظرم ما به داور و تعویض کی روش باختیم.  خودمونیم داورم حق مارو خورد و پنالتی نگرفت و لی بازم خوب بود ، نه عالی بود.

انشاالله با برد بوسنی از گروه صعود می کنیم. 

طبقه بندی: ورزشی،  اجتماعی، 
برچسب ها: ایران، آرژانتبن، جام جهانی، شگفتی، یوزپلنگ، کی روش، تا ظهور یار،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 31 خرداد 1393 توسط مصطفی خادمیان
تا ظهور یار | پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد
  • قالب مذهبی
  • مقتدر مظلوم